Connect with us

Jete

1 Banor do te rikthehet ne Big Brother VIP/ Ja kush do te kthehet ne shtepi nga te eleminuarit

Published

on

Dj Pm dhe Dagz janë eleminuar të premten. Publiku vendosi që dyshja të largohen nga shtëpia më e famshme e momentit, njofton nzoom.biz.

Por, produksioni kishte vendosur të hap një televotim i cili zgjati vetëm 30 minuta e si rezultat ai që u rikthye përsëri në garë ishte Arbri.

Në anën tjetër, Pajtimi sot mori rrugë drejt Tiranës për të qenë i pranishëm në spektaklin e radhës e këtë herë si shikues. Do kishit pasur dëshirë që edhe ai të kthehet?

Burimet e emisionit n’ZOOM kanë bërë të ditur që ekziston mundësia që ‘Vëllau i Madh’ ta fus DJ PM brenda ‘Big Brother Vip’. Mbetet të shihet se çka do të ndodhë sonte. /nzoom.biz/

Para se të dilte nga shtëpia e “Big Brother VIP” të premten, PM na dhuroi të gjithve emocione dhe të qeshura me takimin që realizoi me babain e Sarah.

Si babai i blogeres, ashtu edhe Pajtimi u treguan shumë të gatshëm për tu takuar, teksa DJ i dhuroi edhe një shishe verë “vjehrrit”

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport