Connect with us

Jete

1 Banor i ri do te hyj ne Big Brother VIP? Kjo eshte shoqja e ngushte e Beatrixit qe ka marr ftesen

Published

on

Big Brother VIP” ka kaluar çdo pritshmëri, sa i përket shikueshmërisë dhe ndodhive në shtëpi. Personazhet e fundit që u bënë pjesë ishin Klaudii Nika dhe Big Mama.

Por do të ketë vazhdimisht hyrje të reja. Ftesë kanë marrë shumë personazhe të njohur, ndaj dhe shumë emra janë aluduar në rrjet.

Së fundmi, Xhoi Jakaj, e ëma e Oriola Marashit, ka zbuluar në “Wake up” se edhe modelja ka marrë ftesë. “I ka ardhur, por nuk ka patur kohë”, tha psikologia.

E pyetur se çfarë i kishte thënë ajo si nënë, Xhoi Jakaj tha: “Oriolës që 15 vjeç, i kam thënë: Zgjidh çfarë të përshtatet ty”.

Do të ishte shumë interesante ta shihnim Oriolën në shtëpi, duke marrë parasysh që brenda është edhe Beatrix, mikja e saj prej vitesh. Të cilën modelja e mbështet vazhdimisht, edhe publikisht.

Na mbetet vetëm të shohim spektaklin e radhës.A do i ndryshoje situatat brenda shtepise Oriola Marashi?

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport