Connect with us

Lajme

1 Banor i ri hyn ne Big Brother VIP/ Ja kush eshte djali qe do trazoje ujrat ne shtepine e Vellait te Madh

Published

on

Tre ditë më parë, në shtëpinë e Big Brother janë futur Antonela dhe Meridiani, duke prishur ujërat brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Tani në promon e spektaklit nesër mbrëma, Big Brother ka paralajmëruar se do ketë edhe një tjetër banor të ri, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Sipas tyre, thuhet se hyrja e re do të habisë jo vetëm banorët brenda në shtëpi, por edhe publikun jashtë.

Se për kë bëhet fjalë, mbetet të shihet nesër!

Megjithate ka qene Olti Curri ai qe ka zbuluar ne Instagramin e tij se cili do te jete banori i ri i Big Brother VIP. Ai ka ironizuar edhe hyrjen e re i cili eshte Vigani. 1 ish Banon ne Big Brother VIP.

Mbetet per tu vertetuar ne diten e neserme.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport