Connect with us

Jete

1 hyrje e re brenda shtepise se Big Brother/ Ja kush eshte vajza VIP qe do te hyje ne shtepi te premten

Published

on

“Big Brother Vip” është kthyer në spektaklin më të ndjekur nga publiku shqiptar. Çdo javë në shtëpinë e famshme del një nga banorët, por futen gjithashtu edhe personazhe të reja, të cilët krijojnë miqësi dhe debate të ashpra me njëri-tjetrin.

Mbrëmjen e kësaj të premte, burime për Kryefjala.com kanë pohuar se shtëpisë së “Big Brother”, do t’i bashkohet këngëtarja e njohur Big Mama.

Ajo njihet për natyrën e saj energjike dhe “shp ërthyese” ç’ka mund të shkaktojë “zhurmë” brenda shtëpisë. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim surprizat në spektalin e së premtes.

Big Mama eshte nje personazh mjaft energjik dhe karizmatik qe eshte e sigurt qe do te trazoje te gjithe ujrat ne shtepi. E pra spektakli i vertete fillon tani!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport