Connect with us

Jete

1 leter misterioze hyn ne shtepine e Big Brother/ Beatrix e lexon e para dhe sh perthen ne lot, ja cfare ndodhi

Published

on

Raporti i Donald Veshaj me Beatrix Ramosaj ne “Big Brother VIP” komentohet gjeresisht ne mediat sociale.

Jashte shtepise mendohej se aktori kishte lene nje tjeter lidhje dashurie me Bora Zemanin. Ne javet e para te spektaklit keta te fundit realizuan nje takim sebashku i cili ishte shume emocionues per te gjithe.

Brenda shtepise gjerat ndryshuan dhe Donaldi tani po shijon nje romance me Beatrix.

Dj Dagz dhe DJ PM u suprizuan se fundmi nga Ledri Vula i cili u tregoi se publiku i ndjek jashtezakonisht shume. Beatrix pas spektaklit ka gjetur ne oborrin e shtepise nje leter. Shume prej ndjekesve mendojne se kjo leter ishte per Donaldin dhe Boren. Beatrixi eshte thirrur menjehere ne dhomen e rrefimit pasi ka lexuar letren.

Ndjekesit mendojne se letra nuk ka shkuar ne duart e duhura dhe se eshte futur nga kengetari Ledri Vula.

Pasi ka dale nga dhoma e rrefimit, Beatrix eshte shfaqur duke qare por pa dhene asnje shpjegim.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport