Connect with us

Lajme

1 ore para fillimit te Big Brother/ Shikoni si duket Arbana pa pike makeupi ne lekure duke u pergatitur

Published

on

Arbana Osmani eshte duke u pergatitur per te prezantuar emisionin e sotem Big Brother VIP dhe ka postuar ne faqen e saj ne Instagram vetem pak minuta me pare trajtimin qe po ben per fytyren. Ajo qe bie ne sy eshte lekura e saj e paster pa asnje te mete dhe shume e shkelqyeshme.

Te kesh nje kesh nje lekure aq te mire eshte gjenetike por duket se Arbana kujdesesh shume per te pasur ate ne top forme. Se cfare fustani do te veshi sot ne emision akoma nuk e ka zbuluar por sigurisht qe do te shkelqeje si gjithmone.

Arbana nuk ka asnje rrudhe ne lekure dhe kjo deshmohet edhe nga keto foto ku ajo shfaqet pa pike makeupi ne lekure. E qeshur si gjithmone dhe me lekure te lemuar si bebe

Me poshte jane edhe fotot te shkeputuara nga Instagrami i saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport