Connect with us

Jete

1 tufe lekesh do te bien ne duart tuaja/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi per pasuri

Published

on

PA PERGJIE ! PSE ???

Sot e Enjte dhe do jemi perball zbulimit te boshllqeve nga e kaluara ne marrdheniet tona ne jeten erotike dhe erotike dhe bashkepunuese. Kjo ndikohet nga hijedrita qe hedh ndikimi i dy asteroideve mbi Merkurin e kundert ne Peshore. Keta asteroid jane Spika dhe Aktourou. Sa ane te errta fshehin mendimet ?? Sa pervoja marrdheniesh fshehim ne shpirt ??. Jemi shume te paqarte me pergjigjet dhe ecurine

Dashi

Sot dita mund te transformohet nga mire ne keq ose nga keq ne mire Varet nga kendveshtrimi juaj sidomos ne lidhje me nje ceshtje familjare dhe romantike

Demi

Disa ceshtje me njerzit e afert nuk po ju sqarohen dhe nuk po jeni dakort me ecurine e marrdhenieve disi te lodhura familjare Por nese ndryshoni menyren e jeteses tuaj personale mund ti fitoni keto ceshtje ne dukje te humbura

Binjaket

Sot ne nje aspekt do fitoni shume para dhe ne nje aspekt tjeter do humbni shume para Bilanci nuk do jete i qarte ne fituat apo humbetb ne kete dite interesante

Gaforrja

Hena ne shenjen tuaj ju sjell ndjeshmeri te medha dhe pergjegjesi familjare Nje ndertim apo zhvendosje do jete pak e komplikuar dhe ndoshta nuk eshte moemnti te thoni vendimet kryesore

Luani

Nje lidhje e fshehete pasionante dhe e fuqishme me dike qe jeni famulajrizuar shume do ju drejtoj ne levizjet e dukshme apo bvendimet ne lidhje me punen dhe shtepine

Virgjeresha

Duket se fati do ju ndihmoj ne nje drejtim ku do beni plane konkrete per nje bashkjetese apo shtepi te re dhe do ju kundershtoj persa i perket venies se emrit ne eshte dashuri apo nje menyre jetese e re

Peshorja

Jeni me pak fjale ne nje moment ku mund te zini nje pozicion te mire pune dhe karriere dhe do keni nje vleresim ekonomik Por dikush i afert nuk do gehet per kete duke ju vene ne dileme se dicka familjare nuk ju gezon dot

Akrepi

Jeni aty ku duhet me mendime dhe ndjenja dhe e ardhmja tashme shpaloset me e plote dhe e qendrueshme ne lidhjet tuaja erotike duke lene mbrapa shijjen e hidhur te humbjeve ne marrdheniet te lodhshme apo njerez te kqinj

Shigjetari

Nje tufe lekesh te mira do bien ne doren tuaj dhe do investoni ne nje ceshtje familjare apo nje shtepi te re Ka mundesi qe dikujt qe ju ka penguar ti mbushet mendja tjuu kthej borxhin apo pasurine qe ju takon

Bricjapi

Tashme me biseda te qeta dhe me ndjenje te holle familjer mund te beni per vete edhe kokat me te forta persa i perket afrimitetit me ju Por do ju ndihmoj pak edhe fati qe nje person kundershtar te mos kete sukses ndaj jush

Ujori

Ju ritet rroga dhe te ardhurat dhe ju riten edhe fantazite per te bere gjera dhe planifikuar situata te ndryshme argetimi dhe investimi Rendesi ka qe e kaluara e lodhshme familjare nnuk do ju prek me aq shume negativisht

Peshqit

Nje femer nga familja juaj do kete mundesine te beje biseda qe do rregullojne disa ceshtje tuajat ne lidhje me nje situate logjore apo ne lidhje me nje marrdhenie qe po ju komplikon jeten

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport