Connect with us

Jete

1 zarf i bardhe hyn brenda shtepise se Big Brother/ 1 nga banoret kerkon te dal nga shtepia ja cdnodhi

Published

on

Në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ dje mbërriti një tjetër zarf i bardhë.

Pas lojës me debate, ‘Vëllai i madh’ lajmëroi se një darkë e veçantë ishte përgatitur për për dy prej banorëve të shtëpisë së ‘Big Brother’.

Banorët në unanim do duhet të vendosnin për emrin e një djali dhe një vajze që do ta shijonin këtë surprizë.

Ata propozuan emrin e Sarës dhe Pajtimit, por ky i fundit e refuzoi i revoltuar.

“Nuk pranoj absolotisht. Nëse këmbëngulni do marr valixhet do iki”, -tha ai.

Edhe pas një ftese më zyrtare nga vetë Sarah ai insistoi se nuk dëshiron të konsumojë një darkë me të.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport