Connect with us

Jete

1 zarf i bardhe hyn brenda shtepise se Big Brother/ Ja cfare ka vendosur Vellai i Madh pas daljes se Kledit

Published

on

Në oborrin e tyre janë fshehur 4 objekte ku secili prej tyre ka vlerën e 25 përqindshit të buxhetit.

Të gjithë duhet të dalin në oborr për ti kërkuar.

Koha nis sapo të bie gongu dhe përfundon mbas 2 minutash sërisht me një gong.

Kjo sfidë kërkon shpejtësi dhe organizim.

Nderkohe Spektakli i djeshëm ishte i mbushur me surpriza,emocione por edhe debate.

Gjatë transmetimit të një klipi Semi komenton për sjelljen dhe strategjinë e zgjedhur të disa prej banorëve.

Ajo tregoi se dinte disa informacione për jetën e Fifit dhe mund të jetë “shkatërruese” nëse ajo vendos ti shprehi publikisht.

Mbrëmjen e djeshme në një bisedë me Benaidën ajo shprehet tepër e shqetësuar për ato gjëra që kishte thënën në lidhje me Fifin.

“Pse ashtu e kam thënë unë?Akoma se besoj cfarë paskam thënë.Nuk mbaj mend të kem përdorur fjalën “shaktërroj”.Kjo gjë është shumë e rëndë nga ana ime”,-tha ajo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport