Connect with us

Jete

1 Zarf i bardhe hyn brenda shtepise se Big Brother/ Ja cfare ka vendosur vellai i madh per banoret

Published

on

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka mbërritur një zarf i bardhë.

Në vazhdim janë vendosur 15 gogla dhe secila prej tyre ka nga 2 pyetje.

Ata me rradhë do të marrin goglat dhe pasi të lexojnë pyetjet duhet të thonë për pyetjen 1 dhe të drejtojnë gishtin tek personi për të cilën mendon se shkon përgjigjja për pyetjen 1.

Pyetja 1 do të lexohet njëherë e para,do vazhdojnë të gjithë me rradhë dhe pastaj do të bëjnë raundin e dytë duke lexuar secili pyetjen e dytë.

Nuk duhet ta lexojnë me zë pyetjen,duhet të lexojnë me zë vetëm numrin e pyetjes.Më pas ata do të duhet të drejtojnë gishtin tek banori që mendojnë si përgjigjje për pyetjen.

Mëngjesin e sotëm Monika ka marrë hak tek Pajtimi për gjithë trem bjet dhe f rikësimet që ai i ka shkaktuar.

Ajo ka shfrytëzuar rastin për t’i prerë atij njërën nga vetullat, gjë e cila e ra revoltuar jo pak Pajtimin.

‘’Vetulla ime e prerë nuk krahasohet me trembjet e mia. Unë zotohem se do të marr hak, ama do ta marr me drejtësi. Unë për diçka të vogël që i bëj Monikës ‘’Vëllai i Madh’’ më dënon direkte me ecje rreth pishinës madje edhe kur është ditë me shi. Për rastin konkret që unë ngela pa vetull nuk po shqetësohet njeri. Unë do të hakmerrem Monika dhe këtë ta dish mirë’’,- tha ai i revoltuar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport