Connect with us

Jete

1 zarf i bardhe hyn ne shtepine e Big Brother/ Ja cfare ka vendosur kete here vellai i madh

Published

on

“Vëllai i Madh” ka organizuar një lojë për banorët.

Në dispozicion janë vendosur disa letra me tema të ndryshme.

Letrat duhet ti lenë të kthyera përmbys në mënyrë që e dukshme të jetë logo e “Big Brother” dhe jo teksti i shkruar poshtë tyre.

Loja do të zhvillohet në dhomën e ndenjes dhe letrat do ti vendosin në mesin e tyre.

Personi i ulur i pari në rradhë do të nisi lojën.Ai/ajo do të marri njërën letër dhe do të lexojë kërkesën. Ai/ajo do të jetë i pari që do të përgjigjet dhe pas tij do të jetë banori që ka përkrah.

Cili nga banorët do ta fitojë këtë lojë? Mbetet për t’u parë.

Gjithashtu gjate dites se sotme edhe Fifi ka bere 1 rrefim

Banorët mbasditen e sotme kanë diskutuar rreth martesave mes feve.

Fifi tregon për banorët rreth mentalitetit të vjetër në Kosovë që dy njerëz duhet të jenë të një feje që të martohen bashkë.

“Unë i thoja babait tim që a kam qenë me dy mysliman? Po.A kam qenë e lumtur? Jo.Tani pse duhet të ndikohemi nga feja cfarë zgjedhjesh të bëj.Motra ime ka qenë dhe ajo me një mysliman por më pas u nda.Tani ajo është shumë e lumtur dhe un gjithashtu jam e lumtur për të”-thot ajo.

Gjithashtu këngëtarja shton se ka qenë problematike dhe pjesa që të mbetesh shtatëzanë pa u fejuar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport