Connect with us

Jete

1 zarf i bardhe hyn ne shtepine e Big Brother/ Ja cfare ka vendosur Vellai i Madh pak para fillimit te spektaklit

Published

on

Një zarf arrin në Big Brother Vip.

Sot ka arritur një zarf i bardhë në shtëpinë e famshme.

Vëllai i madh ka vendosur që ditën e sotme ti befasojë banorët.

Në shtëpinë e “Big Brother” do të vinë make-up artistët me famë botërore “Pablo Gil”.

Sonte banorët do të duken më të mrekullueshëm se kurrë falë surprizës nga Vëllai i madh.

Kujtojmë se në edicionin e sotëm njëri nga banorët do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip.

Banorët e “Big Brother” kanë organizuar një lojë, ku Ilirit i është dashur të thotë tre vajzat më tërheqëse brenda shtëpisë.

Sipas tij, vajzat më tërheqëse janë Beatrix, Beniada dhe Semi.

Kujtojmë se të trija vajzat janë në nominim, bashkë me Einxhelin, Fifin, Donaldin, Sarën, Dj Pm dhe Dagzin. Një prej tyre rrezikon të dalë mbrëmjen e sotme.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport