Connect with us

Lajme

1 zarf i bardhe hyn ne shtepine e Big Brother/ Ja cfare vendimi ka marr Vellai i Madh kete here per banoret

Published

on

Orët e fundit kanë ndryshuar rrënjësisht rrjedhën e lojës për banorët e ‘’Big Brother Vip’’.

Ata kanë vuajtuar dënimin për shkak të zgjimeve të vona dhe disa prej tyre patën mundësi të ishin pjesë e një feste të organizuar nga ‘’Vëllai i Madh’’.

Një zarf i bardhë ka mbërritur në shtëpi për të sinjalizuar për një tjetër lajm për banorët.

Pjesa tjetër e cila u refuzua të ishte pjesë e festës do të kishte mundësinë të ishte pjesë e një tjetër organizimi interesant.

Ata do mund të shijojnë ndeshjen mes Shqipërisë dhe  Andorës, ndeshje kualifikuese për Kampionatin Botëror.

Do të ishte Monika, Iliri, Sabiani dhe Arjola të cilëve iu dha mundësia për të marrë edhe një banor tjetër për të shijuar këtë mbrëmje të veçantë.

Banorët kanë sugjeruar emrin e Kledit, i cili zyrtarisht do të ketë mundësinë që së bashku me 4 banorët e tjerë të lidhet me realitetin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport