Connect with us

Lajme

1 Zarf i bardhe ka hyre ne shtepine e Big Brother/ Ja cfare ka vendosur Vellai i Madh per banoret

Published

on

“Vëllai i Madh” ka vendosur që ata të diskutojnë disa prej ngjarjeve më të përfolura në shtëpi.

Do të paraqiten temat që do ti rikujtohen nëpërmjet klipeve.

Duhet të ndahen në dy grupe,ata që janë pro edhe ata që janë kundër

Mbasditen e sotme Beniada dhe Donaldi kanë dhënë mendimin e tyre rreth debatit Ilir-Semi.

“Përpara Prime Semi dhe Donaldi nuk e kishin kupuar që Iliri ishte ofenduar realisht se atë gishtin Semi e ka bërë disa herë edhe me mua por Iliri në momentin që nuk ja ka dhënë asnjëherë atë koefidencën nuk ja ka pranuar.Nëse Donaldi nuk do e kishte mbrojtur Semin në Prime unë jam e sigurt që nuk do të kishte vazhduar kaq shumë kjo gjë”,-tha Beniada.

“Dy javët e para nuk kanë qenë fantastike për të gjithë,Iliri është lojtar dhe të vetimit njerëz që kemi qenë të afërt nga jashtë kemi qenë unë dhe Semi dhe ajo ishte një gjë shumë e vogël për tu bërë aq e madhe”,-tha Donaldi.

Mbasditen e sotme banorët kanë diskutuar disa prej ngjarjeve më të përfolura në shtëpi.

Një ndër to ishte debati Semi-Ilir.

Antonela i është drejtuar Ilirit duke i thënë se askush si ai nuk krijon drama në këtë shtëpi.

“Askush si ti nuk krijon drama në shtëpi,siç bën Ilir Shaqiri.Sapo e shikuam dramën që bën ti Ilir i dashur,do ta bësh gjën të duket e madhe që të dalësh ti viktima e situatës”,-tha Antonela.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport