Connect with us

Lajme

1 zarf i bardhe ka hyre ne shtepine e Big Brother/ Merret vendimi qe ka gezuar te gjithe banoret

Published

on

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka hyrë një zarf i bardhë, të cilin e lexoi Beniada. Në të shkruhej se sfida është realizuar me sukses dhe që tani do kthehen brenda.

“Banorë, Vëllai i Madh ju njofton që sfidën e keni kaluar me sukses, që nga ky moment ka përfunduar sfida”, shkruhej në letrën që ndodhej në zarf. E sigurisht që ky lajm u prit mjaft mirë nga banorët.

Banorët e “Big Brother VIP” e kanë kaluar natën jashtë në të ftohtë. Kjo për arsye se Beniada vendosi që të pranonte surprizën që ishte brenda kutisë së Pandorës.

Modelja e njohur duhej që të zgjidhte edhe një banor tjetër që të mos e vuante këtë dënim dhe ajo tha emrin e Einxhel. Gjatë kohës që pjesa tjetër e banorëve po flinte jashtë, Beniada u kujdes që t’u shërbente.

Kujtojme se spektakli i natës së kaluar në ‘Big Brother Vip’ ka qenë i mbushur me surpriza. Beniada ka qenë pjesë e një surprize të tillë, ku i është ofruar një pushim me familje.

E nuk kishte si t’i ikte kjo Beniadës ku pranoi këtë dëshirë. Por e keqja e kësaj ishte vetëm një person do të qëndrojë brenda shtëpisë ndërsa pjesa tjetër e shtëpisë do të kalonte natën jashtë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport