Connect with us

Jete

1 zarf i kuq hyn ne shtepine e Big Brother/ Ja cfare ka vendosur vellai i madh per 1 nga banoret

Published

on

Një zarf i kuq ka mbërritur në shtëpinë e “Big Brother” për Kledin, i cili mbrëmjen e së martës u zgjodh i preferuar nga banorët.

“Vëllai i Madh” ka vendosur ta surprizojë modelin me një darkë speciale me një ndër vajzat e shtëpisë.

Kledi është menduar gjatë dhe në fund ka zgjedhur këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Është prezantuar për herë të parë për publikun, e dashura e Kledi Hysa, i cili ka disa javë që ndodhet brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Vajza gjermane ishte e ftuar në një lidhje direkte një ditë më parë, ku foli për marrëdhënien me Kledin, e se si e sheh futbollistin brenda në “Big Brother VIP”.

“Big Brother është diçka e re, është një eskperiment i ri. Natyrisht që ai është larg nga familja, nga njerëzit e dashur. Një respekt i madh për mua që ka ecur aq mirë, është shumë i dashur”, tha ajo.

Haula u pyet gjithashtu se si është ndjerë kur ai ka masazhuar vajzat dhe ajo u përgjigj:

“Nuk e shoh me aq dëshirë të madhe, natyrisht, por ai është Kledi, është i dashur, më i dashur seç duhet, por nuk jam xheloze për këtë, sepse e di se si është Kledi”.

Por moderatorët e ngacmuan edhe për përgjigjen “no comment” kur Kledi u pyet për statusin e tij nëse është single apo në lidhje.

“Ne kemi 6 vjet bashkë. Për mua është shumë korrekte që ai nuk flet për jetën private”, përfundoi ajo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport