Connect with us

Lajme

10 ditet e ardhshme do te jene qershia mbi torte/ Astrologia Meri paralajmeron keto 3 shenja horoskopi

Published

on

Ajo sjèll shumë lajme të ndryshme por këtë herë ka vèndòsur të jètë më e qártë për disa shènja të cilat kèrkòjnë një vèmèndje uníke.

Edhe pak ditë i kánë mbètur këtij 2021, por ju mòs kùjtòni se gjíthçka mbýllet në të zèzè.

Shumë ditë do të sjèllin mágjí dhe lloje sùrprízash që do t’ju “tròndísín” me thèmele, ndáj dhe shíheni se ç’po përgátítet enkás për ju nga yjet.

I madhi Dash, kjo dite ka vlèra ne lídhjè me plánet tuaja ne lídhjè me te árdhmèn dhe me jeten personale. Nje njòhje do ju ngázèllèj.

Për ty Dem, dita nùk eshte shume sípás fòrmátit tuaj pási ju vè ne lèvízje dhe kjo ju dùkèt e tepèrt dhe me shpènzíme. Por, dùhet te shíhní mùndèsíne e nje ndrýshími shtèpíe.

Bínjak, këto ditë ju sjèllín nje lajm te mire dhe nje tákím shume te kèndshèm. Do jèni biseda báshkepùnímesh por edhe nje pártnèritet ne jeten pèrsònalè.

Edhe për Gáforet, nje çèshtje èkònòmíke mùnd te pèrmíresòhet për 10 ditë ne lídhjè me pùnen. Nese puna juaj lídhèt me udhetime apo kòntákte me jashte do dáli me pèrpárèsi.

Këto ditë që i kánë mbètur këtij muaji për Luanin, do jenë dite të bùkùra per nje çlírím personal nga strèsèt dhe pèngèsát dhe ju drèjtòn drèjt nje argetimi apo nje avèntùre shpírteròre.

Vírgjèreshë, pas dýerve te mbýllùra shpírtèrore do ndjèni se ka disa gjèra te mira rreth jùsh qe do e bèje jètèsèn tuaj me te kèndshmè. Nùk pèrjáshtòhen edhe udhètimèt.

Sot është dita juaj Peshòre dhe do kèni nje mùndèsi hápjèje ne biseda dhe nje rrètháne te kènaqshme ne nje ámbjènt shòqeror ku nuk do mùngòjne árgètimet dhe njòhjet e reja. Nje ùdhètim i páprítur do ju sùrprízòj.

Dite e rèndèsishme per Akrèpín për fámèn dhe prívílegjèt tuaja. Do arríni nje sùksès te páprítur sidòmos ne nje rreth njerzish qe ka kontakte me jashte duke árrítur dhe nje ngrítje ekònòmíke.

Kjo èshte dita juaj Shígjètar, siç do dònit ta përjètònit ju. Mágjíke, me fát dhe me avèntùra. Nje ùdhetim me nje shoqe apo nje grùp shòqeròr do ju lùmtùroj ne kete pèríudhe.

Páváresísht se jeni fòkùsuar tek qèllími juaj, Brícjapë, sot do ta hápni xhèpín per disa shpènzíme qe do ndrýshòjne humorin tuaj dhe do ju jápín nje ide te re ne lídhjè me punen dhe jèten pèrsonále.

Për ty Ujòr, Hena pèrbáll shenjes tuaj ju ríkthèn ne mèndje dike qe ju ka bère dikur te qèshni apo te ndjèheshít se jeni te lire dhe mùnd te eksplòròni boten.

Këto ditë të fùndit të këtij muaj për Peshqít, kánë te bèjnë me shume me pùnen dhe nje udhëtim, i cili do ju nxjèrrè nga rrèmùja e diteve, duke ju dhène me shume hápèsíra edhe per nje ngrítjè ne kárríerè.

Për 3 ditë do ju prèzántojne një person per jeten tùaj pèrsònále

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport