Connect with us

Jete

10 Veshjet qe ju tregojne me te shendosha/ Kontrolloni garderoben tuaj dhe beni mire te mos i vishni me

Published

on

Edhe ju ndoshta ja keni bere vetes pyetjen nese kjo veshje ju tregon me te shendoshe apo jo.

Gjetja e veshjes ideale per nje femer mund te jete nje sfide e madhe dhe e veshtire.

Sot do ju tregojme disa nga veshjet qe kur ju i vishni dukeni me te shendosha..

Por kush jane veshjet qe duhen shmangur?

Nese do te dukesh e dobet , te fshehesh kilet keto jane 10 veshje qe duhet ti shmangesh:

Fustani i ngushte

Fundi i fryre

Xhinset e ngushta

Pantallonat me kuadrata

Pantallonat treçerekeshe

Pulovrat e gjera

Kepucet deri ne kyçin e kembes

Rrip i gjere ne bel

Nje gjerdan ne qafe

Xhupi i fryre

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport