Connect with us

Lajme

2 Cuna yje do futen sot ne Big Brother VIP/ Zbulohen emrat e djemve 2 ore perpara fillimit te spektaklit

Published

on

Në spektaklin e mbrëmjes së sotme të “Big Brother Albania VIP” do të ketë hyrje të reja! Të paktën kështu ka lënë të kuptohet moderatorja Arbana Osmani përmes një instastory në Instagram. Arbana zbuloi surprizat që do të ndodhin në një video me stafin e saj. Teksa filmon vajzat e stafit, Arbana i pyet se “çfarë do të ketë nesër (sonte)” dhe njëra prej tyre përgjigjet: “Nesër surprizë. Dy hyrje të reja, apo nuk duhet t’i themi?”.

“Sapo i tha”, dëgjohet njëra nga vajzat e stafit, ndërsa shton se janë “dy super çuna”. Madje njëra gazetare duke qeshur thotë: “Thuaj se janë nga Kosova e mos të na ndjekin nesër fare”.

Ata janë të dy Dj dhe të dy shumë simpatikë. Një gjë është e sigurt: Ujrat në shtëpinë e VIP-ave do trazohen.

Pajtim Krasniqi, njihet si Dj dhe producent. Ka performuar në club-et më të njohura të Kosovës dhe Shqipërisë, po ashtu bashkëpuntor i shumë këngëtarëve të njohur.

Nga ana tjetër kemi Arbër, një tjetër Dj i suksesshëm që ka realizuar disa këngë. I ftuar në sa e sa studio televizive, nën emrin e artit Dj Dagz.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport