Connect with us

Lajme

3 hyrje te tjera ne Big Brother VIP/ 1 nga vajzat eshte ish e dashura e Granitit (emrat)

Published

on

Duket se sot në mbrëmje do të kemi të papritura në “Big Brother VIP”. Shtëpisë më të famshme do t’i bashkohen tre banore të reja dhe një prej tyre ka një histori me Granitin.

“Të martën do hyjnë tre banore të reja dhe përflitet që njëra prej tyre ka një histori me Granitin”, zbuloi gazetari Andi Vrapi i ftuar në “Shqipëria live”.

Kujtojmë që Graniti ka qenë shumë i komentuar kohët e fundit për marrëdhënien me Fifin.

Programi i shumëpritur “Big Brother Vip” ka nisur transmetimin ditë më parë. Pjesë e shtëpisë më të famshme janë 13 personazhe të njohura nga sfera të ndryshme të showbiz-it:

 • Ilir Shaqiri
 • Sheila Haxhiraj
 • Donald Veshaj
 • Paloma
 • Beniada Jakic
 • Sabiani
 • Semi Jaupaj
 • Granit Cana
 • Kledi Hysa
 • Arjola Demiri
 • Fifi
 • Ardit Cuni
 • Monika Lubonja

E teksa kanë kaluar disa ditë që nga nisja e tij, duket se në spektaklin që do të transmetohet mbrëmjen e sotme do të ketë hyrje të reja. Pritet që do të jenë 2 emra të njohur të tjerë që do t’i bashkohen shtëpisë.

Një ndër banoret që përflitet se do të jetë pjesë e “BBV” është këngëtarja Beatrix Ramosaj, e cila në fillim të tetorit ka qenë duke u përballur me COVID-19.

Po ashtu burime për “Dosja.al” kanë bërë të ditur se fashion-blogerja, Sarah Berisha do të futet në ‘Big Brother VIP’. Ajo është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale, ku paraqet stilin e saj të modës.

Përsa i përket jetës brenda shtëpisë, banorët e reality show-t më të ndjekur në Shqipëri kanë thyer rregullin kryesor, atë të transparencës me publikun, do të ndëshkohen nga “Big Brother”.

Personazhet VIP kanë fikur herë pas here mikrofonin apo i kanë pëshpëritur njëri-tjetrit për të mos i dëgjuar askush, mirëpo ky veprim do të dënohet.

Para pak ditësh në shtëpinë e Big Brother ka ardhur një zarf, të cilin e ka lexuar Sheila.

“Banorë, në fillim të programit jeni paralajmëruar se nëse do të vazhdoni të thyeni rregullat, do të penalizoheni. Disa prej jush kanë fikur me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke pëshpëritur, duke thyer kështu rregullin numër një të Big Brother, që është transparenca me publikun. Prandaj, vëllai i madh ka vendosur që ditën e martë t’ju penalizojë të gjithëve. Bëni gati valixhet të gjithë.”- është shkruar në zarf.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport