Connect with us

Jete

A ke shkuar me ndonje djale per leke?/ Donaldi pyet Einxhelin drejtperdrejte, ja pergjigja e saj

Published

on

Pasditen e sotme, banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” kanë diskutuar një sërë çështjesh, përfshirë debate për pornografinë, pozat nu do, etj.

Gjatë diskutimeve, Donaldi i ka drejtuar një pyetje Einxhel. Ai e ka pyetur atë nëse ka shkuar ajo me ndonjë djalë në këmbim të parave.

“Ti a ke shkuar me ndonjë djalë për lekë?”,-e pyeti ai.

“Jo nuk kam shkuar”,-u përgjigj Einxhel.

“Ky është një koncept shumë i gabuar”,-tha Monika.

“Ne po themi që nuk gëzojmë respekt për njerëzit që arrijnë në këtë mënyrë një karrierë të caktuar”,-u shpreh Dagz.

Ndërkohë, gjatë bisedës lidhur me pornografinë dhe varësisë ndaj saj, Donaldi po thoshte se nuk ka parë kurrë. Einxhel po ngulte këmbë për përgjigje duke e pyetur vazhdimisht, ndërkohë që ai vetëm e mohonte.

Donald: Jo nuk kam parë, mund të kem parë kur kam qenë i vogël në ajër, por pastaj kuptoja se s’duhet të shikoja atë gjënë.

Einxhel: Janë bërë që t’i shikosh.

Donald: Nuk kam parë.

Antonela: Ça s’ke parë ti?

Donald: P orno.

Antonela: Po rno s’ke parë ti?!

Donlad: Po.

Antonela: Kush e di si do jesh në shtrat. S’do jesh gjë. Se nga pornoja mund të mësosh shumë. Ma beso.

Donald: Nga p orno demoralizohesh.

Antonela: Unë jo! Ma beso, mëson shumë taktika. Nuk e di domethënë, mashkulli i parë që thotë s’kam pa porno.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport