Connect with us

Jete

A ke te dashur? Ja si i pergjigjet Bora Zemani pyetjes per situaten e saj te dashurise

Published

on

Ditët e fundit, moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani është bërë mjaft aktive edhe në rrjetin social “TikTok”.

Një ndër figurat më të komentuara në mediat online është bërë mjaft aktive në platformën ku shumë njerëz krijojnë video dhe zbaviten.

Ajo publikon momente të shumta nga përditshmëria e saj, duke u zbavitur me risitë që ofron platforma e rrjetit social.

Së fundmi, një video e saj po bën xhiron e rrjetit dhe është pikërisht një video për të qeshur, e dubluar, ku Bora ‘pohon’ se ka të dashur.

Kaq mjaftoi që rrjeti të fillojë aludimet: “Bora e harroi Donaldin, Bora ka të dashur, Bora e pohoi, Bora e nxorri me video”, e të tjera. Shiko videon

Teksti i dubluar nga Bora ka një zë fëmije që përgjigjet: Çfarë ke ti? -Unë kam të dashur. Kë ke të dashur ti? -Atë shoqen”. Kaq mjaftoi dhe të gjitha komentet ishin se kjo video ishte një dedikim për Donaldin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport