Connect with us

Lajme

”A mashtruesa mashtruesa”/ Banoret e Big Brother ngacmojne ciftin Donald-Beatrix, shikoni reagimin e tyre

Published

on

Sot Donaldi dhe Beatrixi kanë shkëmbyer puthjen e parë në shtëpinë e Big Brother VIP.

Tri ditë pasi deklaruan pëlqimin që kanë mes vete, dyshja tanimë janë puthur, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Përveç kësaj, Big Brother u ka organizuar atyre edhe një “dasmë”, ku Donaldi dhe Beatrixi janë dhëndri dhe nusja, derisa banorët kanë marrë rolin e familjarëve dhe shoqëruesve të çiftit.

Këtë moment ata kanë shkëmbyer puthje të zjarrta mes vete.

Nderkohe ka qene Antonela ajo e cila ka ngacmuar ciftin e sapo konfirmuar duke i quajtur ata mashtruesa. Donaldi dhe beatrix nuk kane reaguar asnje dhe ka qene Antonela ajo qe serisht ka kembengulur per nje kunderpergjigje nderkohe donaldi i pergjigjet :”Nuk kam nerva fare”

Donald duhet te kesh nerva, bile nerva te forta sepse i je futur nje valle qe nuk hidhet kollaj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport