Connect with us

Jete

Ai që rri me Beatrix në Big Brother nuk është Donaldi por vëllai i tij binjak Romeo?/ Ja reagimet e fansave

Published

on

Afirmiteti mes Donaldit dhe Beatrixës ka shokuar të gjithë.

Dy banorët e njohur në Big Brother Vip janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, aq sa kanë lënë pështypje se ka lind diçka mes tyre.

Fansat janë zhgënjyer shumë nga veprimet e Donaldit për arsye se ata duan ta shohin bashkë me Borën, meqë rast kjo e fundit është deklaruar se po e pret jashtë për tu sqaruar.

Por krejt papritur del në pah Beatrix dhe pas daljes së Semit nga shtëpia Donaldi nis të flirtojë lirshëm me të.

Fansat vazhdimisht po përcjellin Big Brother Vip ku dikush prej tyre ngriti dilemat se mos ai brenda momentalisht nuk është Donaldi por vëllai i tij binjak Romeo. Kjo gje eshte krejtesisht e pamundur edhe pse shume prej fansave do ta deshironin kete ngaqe jane te lidhur emocionalisht me Donaldin dhe Boren.

Per kete ka reaguar edhe faqja me e madhe argetuese dhe e keshillave ne Instagram @keshillabukurie me nje postim ku me ironi te holle ka vene ne loje keto dyshime.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport