Connect with us

Jete

Ajo te ka lene te lire, bej si ta ndjesh/ Zbulohet cfare i tha ne vesh Romeo Donaldit per Bora Zemanin

Published

on

Prej disa ditësh, Donald Veshaj ka qenë një qendër të mediave rozë për shkak të raportit të krijuar mes tij, Bora Zemanit dhe Beatriks Ramosajt.

Mbrëmjen e sotme, ai ka marrë një këshillë nga vëllai i tij, Romeo lidhur me këtë situatë. Ky i fundit mes lotëve i ka thënë të bëjë atë që mendon

Romeo: A ishte kjo dëshira jote? Bëj atë që mendon ti. Unë i kam zgjidhur të gjitha hallet. Kështu që bëj ça mendon ti. Je shumë I fortë. Ngulite në kokë.

Donald: Kam dashur atë aprovimin tënd, nëse e kam bërë mirë apo keq.

Romeo: Edhe pse tentuan të të vinin me shpatulla pas murit, ti u tregove burrë.Ti ke dalë burrë, i drejtë, i saktë. Mos ta hajë fare”– i tha Romeo Donaldit, ndërsa ky ui fundit mes lotësh tha se ndihet keq për situatën e krijuar.

Nderkohe kur ishin se bashku me banoret dhe ishin te gjithe se bashku kur po largohej Romeo, dhe kishin hequr mikrofonat, Romeo i tha dicka ne vesh.

Bora ka reaguar per ty dhe te ka lene te lire, bej si ta ndjesh vella! Ky ishte mesazhi i Romeos, qe ne fakt eshte i ndaluar totalisht, madje ia mohoi Arbanes duke i thene dicka tjeter.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport