Connect with us

Lajme

Aktorja e humorit shqiptar Delinda Disha tregon humbjen e dy binjakëve/”Miq dua te ndaj me ju. . .”

Published

on

Aktorja e humorit Delinda Disha, ka ndare sot me ndjekesit nje lajm te trishte.
Me ane te nje postimi ne “Instastory”, ajo tregoi per humbjen e binjakeve qe do te sillte ne jete.

Ky lajm vjen vetem pak dite pasi aktorja e humorit konfirmoi se ishte ne pritje te embel.

“Miq dua te ndaj me ju jo vetem momentet e bukura, por edhe ato te veshtira. Te dy bebushat humba, dy binjaket qe i doja kaq shume jane atje lart si dy engjej, ndoshta ishte shume enderr e bukur per te qene realitet. Nuk ia dolem dot. Jam mire, por psikologjikisht po e kaloj shume keq”, shkruan Delinda.

Aktorja ka ndare gjithmone me ndjekesit momente te lumtura nga jeta e saj private por edhe kete lajm te hidhur, preferoi ta ndante me ndjekesit.

Rikujtojme qe djali i Delinda Zhupes ka lindur me shkurt te 2017 dhe ajo zgjodhi ta pagezoje me emrin Dasantin. Pas lindjes se pare ajo rrefeu detaje te shumta nga jeta e saj private dhe kryesisht per memesine.

Ajo tregoi se fillimet si nene kane qene paksa te veshtira, por me ndihmen e familjareve arriti te perballonte gjithçka.

Aktorja tregoi se ne dy javet e para te lindjes vetem qante, sepse pasditeve duhej te qendronte larg djalit per shkak te punes.

“Pas lindjes nje jave pushim bera dhe u riktheva ne pune. Paraditja ikte, ndersa pasdite vetem qaja. Dy jave pas lindjes pasditeve vetem qaja. Me dukej sikur djali nuk ishte mire, por me mbeshtetjen e familjes, Eldos dhe motrave te mia e kalova. Bebi ishte i vogel dhe kisha frike ta mbaja”, ka rrefyer Delinda.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport