Connect with us

Lajme

Alvisa dhe Bashkimi i japin fund merive mes tyre../ Ja gjestet romantike qe ai i beri me konkurrenten

Published

on

Alvisa eshte nje prej konkurrenteve me te dashura dhe me te komentuara per publikun shqiptare e cila ka me mijera fansa te cilet e duan dhe e mbeshtesin pa mase ne rrjetet sociale. Bukuroshja e ekranit shqiptare shpeshhere ndan foto dhe video me miqte dhe familjaret e saj nga perditshmeria e saj.

Vlonjatja beri mjaft buje qe me hyrjen e saj ne emision duke fituar vemendjen e te gjithe djemve te ketij emisioni shumica e te cileve kane krijuar nje pelqim per bukuroshen. Alvisa gjithashtu eshte treguar nje vajze teper e pjekur dhe e matur gjate konflikteve dhe mosmarreveshjeve qe jane bere gjate emisionit.

Bashkimi gjithashtu eshte nje prej konkurrenteve te “Perputhen” i cili eshte preferuar shume nga vajzat te cilat e ftojne vazhdimisht neper takime. Ciltersia dhe karakteri i tij i forte dhe vetbesimi qe e karakterizon e bene ate nje personazh mjaft terheqes per vajzat e ketij emisioni.

Djaloshi i ekranit shqiptare ka pasur disa takime ne emision me Alvisen si dhe gjithashtu me Milelen me te cilen zhvilloje nje takime mjaft romantik dhe te komentuar nga publiku. Por takimet me Alvisen kane qene nder me te bukurat pasi fansat e emisionit vazhdimisht kerkojne qe ata te zhvillojne takime se bashku.

Edhe pse Alvisa dhe Bashkimi paten nje mosmarreveshje teper te thelle saqe ky i fundit e refuzoje propozimin e bukuroshes per takim dhe Alvisa u merzit pa mase. Arsyet e ketij refuzimi ishin , raport i Alivises me ishin e saj si dhe takimet me Brunon ku ajo shihet teper e terhequr ndaj tij, por kete puntate Bashkimi paska sqaruar mosmarreveshjet me bukuroshen dhe i ka kerkuar asaj te vazhdojne njohjen bashke.

Alvises gjithashtu i eshte kerkuar nga Bashkimi nje kercim i cili rezultoje te ishte teper romantik dhe shihej nje shkelqim ne syte e dy konkurrenteve. Por gjithashtu Bashkimi nuk harroj aspak qe ti dhuronte asaj nje buqete me lule dhe nje pusulle me nje shkrim romantik vetem per bukuroshen.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport