Connect with us

Lajme

Alvisa e Perputhen 3 ka qene ne lidhje me Andin? Dalin fotot qe ngriten dyshime te publiku

Published

on

Konkurrentja e “Për’puthen nga qyteti i Vlorës, Alvisa Qarri, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur hyri për herë të parë në programin e dashurisë. Ajo u prezantua si vajzë sportiste dhe e thjeshtë

Alvisa Qarri është një ndër konkurrentet e “Përputhen 3”, e cila ka tërhequr menjëherë vëmendjen e publikut.

Së fundmi, kudo në rrjet po qarkullon një foto e saj me Andi Shehin, ish-konkurrent i “Përputhen 2”. Fotoja duket se është shkrepur disa vite më parë, kur Alvisa ka qenë brune.

Nuk dihet ende se nga njihen apo çfarë i ka bërë bashkë dy konkurrentët.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport