Connect with us

Lajme

Antonela Berisha ironizon miqesite e krijuara ne Big Brother/Ja si shprehet ish konkurrentja me e komentuar ne spektakel

Published

on

Antonela Berisha ka qene nje nga konkurrentet me te komentuara ne “Big Brother VIP”, pasi krijoi nje sere debatesh dhe dinamikash ne shtepine me te famshme te Shqiperise.

Se fundmi, tashme me shume se nje muaj pas perfundimit te formatit, Antonela ka bere nje ‘story’ ne llogarine e saj te “Instagram”, ku ka thumbuar te gjithe ish-banoret.

“Une qe ndjehem si Alfred Cako i “Big Brother” nderkohe qe pres te shikoj diku ne horizont miqesite e krijuara brenda BB”,- shkruan ish-konkurrentja, duke pretenduar se ka e ka “parashikuar” faktin qe disa nga shoqerite e krijuara ne gare, nuk do te kishin vazhdimesi pas perfundimit te saj.

Nuk e dime ende kujt specifikisht i drejtohej ajo, teksa nuk ka patur ndonje reagim tjeter pas ketij postimi.

Rikujtojme se pas daljes nga “BB VIP”, Antonela pati nje sukses te rradhes me pjesemarrjen e saj ne festivalin e famshem Italian te “Sanremo”-s.

Lidhur me kete eksperience, ajo eshte shprehur se eshte ndjere shume e lumtur dhe krenare.

“Jam mesuar ne televizionin shqiptar, ketu eshte ndryshe. Ndihesh shume… se di te them, kenaqesi e madhe. Rashe direkt ne sy me keto veshjet, kishin mbetur te gjithe me goje hapur. Nuk e kisha imagjinuar qe do arrija deri ketu ku jam dhe per kete jam shume e lumtur, se kjo gje sigurisht eshte edhe fale ‘Top Channel’”, ka treguar ajo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport