Connect with us

E pergjithshme

‘Arbana e pyeti: A je i lidhur?’, ja si përgjigjet Donaldi pas takimit romantik me Borën

Published

on

Vajzat e “Big Brother VIP” kanë kërkuar që në shtëpi të futen djem beqarë pasi banorët aktualë janë ose të martuar, ose të lidhur.

Moderatorja Arbana Osmani i pyeti djemtë për statusin e tyre dhe jeni kuriozë ta dini si u përgjigj Donaldi?

“Donald je i lidhur?”, i tha Arbana.

“No comment”, u përgjigj aktori.

Kujtojmë se përgjigjja e tij vjen pas takimit romantik me Bora Zemanin, ku shihej qartë që dyshja duhen ende me njëri-tjetrin.

Me pas Donaldi ka sqaruar se ka thene No comment sepse nuk do qe historia e tij me Boren te perdoret nga Banoret. Ai tha se historia e tij me Boren eshte e shkeputur nga Big Brother. Ai tani do te beje lojen e tij jashte kesaj lidhje.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport