Connect with us

Politike

Arbana i kthehet keq Donaldit/ Kontrolloto tonin e zerit se ndryshe e di ti cfare ndodh

Published

on

Gjatë ditëve të fundit ka patur shumë debate në shtëpinë e Big Brother Vip dhe Donaldi ka qenë protagonist. Këto keqkuptime janë shoqëruar shpesh herë me tonë të larta zëri dhe of endime.

Disa prej banorëve kanë pretenduar se mënyra e komunikimit të Donaldit kalon në b ullizëm dhe në ten sion psikologjik. Prandaj Arbana i dha një këshillë Donaldit gjatë spektaklit të sotëm.

“Tonet e zërit duhet të kontrollohet, mund të komunikohet edhe pa of endime. Duhet rrespektuar cdo person i cili në momente të caktuara ka një rol të caktuar. E di që përfshihesh emocionalisht por duhet të kontrollosh reagimet e tua, përndryshe e di se çfarë ndodh”, i tha ajo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport