Connect with us

Lajme

Arbana Osman i kthehet keq Donaldit pas veprimit qe beri/ ”O Donald me gjithe respektin jam une ketu”

Published

on

Ne live show pothuajse te gjithe banoret jane perfshire ne debate. Gjate nje klipi te trasmetuar shfaqej Iliri dhe Arjola teksa komentonin banoret. Iliri eshte shprehur se disa prej tyre qendrojne kot akoma brenda shtepise.

Donaldi eshte revoltuar nga kjo deklarate e Ilirit dhe i ka kerkuar atij qe te tregoi se cilet jane keta persona. Ne momentin qe debati po vazhdonte akoma edhe me shume aktori kerkoi qe edhe Arjola te jepte nje mendim per kete situate.

Arbana ne keto momente i eshte drejtuar Donaldit duke i thene se kete emision e drejton ajo.

Donaldi: Arbana jam kurioz te degjoj mendimin e Arjoles

Arbana: O Donald e drejtoj une emisionin, me gjithe respektin…

Pasi degjoj kete nga Arbana, Donaldi ka kerkuar falje.

Kujtojme se dhe me pare Donaldi ka debatuar shume ashper me Arjolen. Te dy nuk i kane kursyer aspak akuzat ndaj njeri-tjetrit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport