Connect with us

Jete

Arbana Osmani behet nene per here te trete/ Ky eshte emri i bukur qe i ka vendosur ajo vajzes se saj

Published

on

Arbana Osmani është bërë nënë për herë të tretë. Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatorja përmes një postimi në rrjete sociale. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e ka quajtur Zoi. Moderatorja ka ndarë foton e parë me të bijën në krah, ndërsa shkruan fjalët më të ëmbla për të.

“Ëndrra u bë realitet. Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar ”, ka shkruar Arbana ndërsa nuk kanë munguar urimet e shumta nga fansat e saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport