Connect with us

Lajme

Arbana Osmani shtatzane per here te trete/ Ja cfare ka thene ajo ne spektaklin e nates fianle te Big Brother

Published

on

Arbana Osmani, prezantuesja e Big Brother Vip, ka konfirmuar sonte se është shtatzënë, shkruan Reporteri.net.

“Dua t’ju informoj se Big Brother VIP e kanë prezantuar 2 persona”, tha ajo teksa prekte barkun e saj.

E veshur me një kostum të kuq dhe me buzëqeshje që e karakterizon, Osmani është dukur mjaft tërheqëse në hapjen e programit.

Sonte është nata finale e Big Brother Vip.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport