Connect with us

Jete

Arbri i drejtohet Donaldit dhe Ilirit/ “Pajtimi juaj brenda shtepise se Big Brother ishte aktrim”

Published

on

Ditët e fundit në shtëpinë e Big Brother Vip ka patur qetësi dhe harmoni mes banorëve. Donaldi dhe Iliri kanë sqaruar keqkuptimet e tyre dhe i kanë kërkuar falje njëri-tjetrit.

Sot gjatë live showt, opinionisti Arbër Hajdari ka thënë se kjo qetësia dhe pajtimi janë një lloj aktrimi nga banorët.

Sipas tij, pasi Kledi u zgjodh i preferuari i shtëpisë, Donaldi dhe Iliri vendosën të pajtohen.

Nga ana tjetër, Donaldi dhe Iliri nuk e kanë pranuar këtë fakt. Donaldi është shprehur se atij i intereson të jetë i preferuari i publikut jo i shtëpisë./ CNA.al

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport