Connect with us

Lajme

Arjan Konomi shp erthen ndaj konkurenteve/”Keni vajtur bashke e keni bere,edhe neper lagje, ta dokumentoj une. . .”

Published

on

Puntata e sotme e “Per’puthen” ka qene e mbushur plote me debate.

Ne program u zbulua se Astriti dhe Alesja kane folur se bashku me mesazhe. Ky veprim u komentua nga Mikela dhe Efi si diçka qe eshte bere ne fshehtesi dhe jo publikisht.

Kaq ka dashur qe Arjani te ‘shperthente’ ndaj dy konkurrenteve duke akuzuar vajzat qe ato nuk mund te flasin per fshehtesi nderkohe qe i kane bere vete keto gjera.

Ai gjithashtu tha se Mikela Dhe Efi jane takuar ne shtepite e konkurrenteve dhe kane dalur neper festa e darka.

Arjani: Flasin keto per fshehtesi, Efi dhe Mikela qe nuk lane gje pa bere. Jeni takuar keni vajtur neper shtepia, e keni vajtur neper festa, e keni vajtur neper darka, e keni pire kafe me te gjithe.

Efi: Kush? Çfare shtepie? Ke ti fakte qe kam shkuar ne shtepi?

Arjani: Ti! Ti me Samiun dhe me keta djemte e tjere.

Samiu: Te gjithe kemi qene tek ditelindja e Bashkimit. Per çfare po shpif, per çfare po flet?

Arjani: Keni vajtur bashke e keni bere. Edhe neper lagje. Ta dokumentoj une edhe ne lagje.

Efi: Kishe qejf ta nxirrje ti kete?

Arjani: Jo moj ju qe hidheni per fshehtesi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport