Connect with us

Lajme

Arjola e hapi thesin ne Big Brother Vip/ Tregon vendin me te cuditshem ku ka bere dashuri dhe na la pa fjale

Published

on

Një ndër banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” është edhe aktorja, Arjola Demiri e cila ka treguar në mes të qeshurave ‘amanetin’ me të cilin e kanë përcjellë familjarët para se të futej në “Big Brother”.

Ajo tregoj se e kishin porositur që të mos kryente marrëdhënie se ksuale me askënd gjatë kohës që do të qëndronte në shtëpinë e famshme.

“Rri me mamin e motrën. Më thanë, të lutem mos bëj seks me askënd. Iku, iku se do bëhem meme nesër në portale,”-tha ajo.

Temë diskutimi e ditës së sotme në “Big Brother VIP” ka qenë mbi vendet e çuditshme ku banorët kanë kryer marrëdhënie se ksuale. Arjola tregoi se me bindje mund të marrë meritat për vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie se ksuale.

Ky vend sipas aktores nuk konsiston në tokë por përkundrazi në qiell.

Pjesë nga biseda:

Arjola: Mund të kem vendin më të çuditshëm ku kam kryer marrëdhënie se ksuale

Beniada: Në lodra? Ku? Tek ato që rrotullohen?

Arjola: Jo, ato janë të fiksuara në tokë të paktën

Beniada: Po ku në qiell?

Arjola: Pikërisht, në qiell…

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport