Connect with us

Lajme

“Arjola, je kot fare”/ Beniada tha keto fjale kundrejt ish konkurrentes se “BBV”

Published

on

“Big Brother VIP” ka qene nje nga emisionet me te suksesshme te vitit dhe ka marre miliona shikime dhe fansa te cilet kishin konkurrentin e tyre te preferuar. Tashme ky emision ka mbaruar dhe te gjithe VIP-at i jane kthyer jetes se tyre te perditshme, ku nuk ka munguar edhe fama dhe suksesi.

Beniada eshte modelja shqiptare e cila morri nje fame te madhe ne Itali, duke pozuar per disa nga kompanite me te famshme. E rritur ne Itali, Beniada nuk njihej shume ne vendin tone, deri ne momentin qe ajo u be pjese e “Big Brother”.

Biondja bukuroshe mori pelqimin e publikut qe ne ditet e para te emisionit ‘Big Brother’, me karakterin e saj te cilter. Ajo pati nje rrugetim shume te bukur dhe te gjate ne kete emision, she gjithashtu u perfol shume.

Beniada ka patur nje marredhenie teper te ngushte me nje pjese te madhe te personazheve qe ishin ne shtepi. Ajo gjithashtu ka patur nje shoqeri edhe me Ariola Demirin, te cilen e ka ruajtur edhe pasi emisioni perfundoi.

Se fundmi ajo ka qene ne E Diell duke bere lojera te ndryshme me ish konkurrente te tjere. Ne lojen me denime qe beri se bashku me Big Mamen, ajo kishte di denim te thonte dicka negative per mikeshen e saj.

Beniada tha:’Arjola, je kot fare’, dhe sigurisht qe kjo ishte vetem si pjese e lojes dhe per mos ty keqkuptuar nga te tjeret, ne fillim ajo tha se Arjola ishte shume e mire. Mesa duket, miqesia e te dyjave qenka ende shume e ngushte, si e kishim pare edhe permes ekranit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport