Connect with us

Jete

Arjola puth Ilirin ne buze brenda shtepise se Big Brother/ Ja cfare ndodhi, pamjet nga momenti i puthjes

Published

on

Në monitor do të shfaqen tre skena të njohura të filmave shqiptarë “Edhe kështu edhe ashtu”,”Përrallë nga e kaluara” dhe “Lulëkuqet mbi mure”.

Detyra e tyre është ti ribëjnë të treja skenat.Ndarja që do të kenë për secilën skenë është kjo që duhet të improvizojn:

“Edhe kështu edhe ashtu”:Iliri dhe Arjola. “Përrallë nga e kaluara”:Monika dhe Donald. “Lulëkuqet mbi mure”:Einxhel dhe Beniada.

Arjola dhe Iliri po luanin pjesën e tyre nga filmi “Edhe kështu, edhe ashtu”. Ata dukeshin mjaft të përfshirë në skenën e tyre të filmit.

Arjola një moment afrohet dhe i jep një të puthur në buzë Ilir Shaqirit. Kjo hutoi të gjithë banorët e mbetur, por dhe ndjekësit e tyre besnikë.

Dyshja dukeshin mjaft afër dhe me shumë kimi me njëri-tjetrin, ishte thjesht filmi, apo ka dicka më tepër? Si do e presë Emanuela një puthje të tillë?

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport