Connect with us

Jete

Armina Mevlani nderroi 3 fustane nuserie/ Por shikoni si u veshen VAJZAT VIP te ftuara ne dasmen e saj

Published

on

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre shumëvjeçare në martesë mbrëmjen e kësaj të diele.

Një dasmë madhështore, ku çdo gjë ishte e kuruar në detaje. Çifti kishte zgjedhur që këtë ditë të rëndësishme ta festonin në agroturizëm ne Shijak.

Në mes 300 të ftuarve ishin edhe shumë nga personazhet e njohur të showbizit shqiptar, të cilët kanë ndarë disa momente nga dasma në rrjetet e tyre social.

Duke filluar nga Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Julian Deda, Valdrin Sahiti, Olta Gixhari, Agnesa Vuthaj, Erla Mëhilli, Eranda Libohova Valdrin Sahiti me bashkëshorten e tij Edita Ramadani, shumë shumë të tjerë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport