Connect with us

Lajme

Arrita te shoh fytyren e tyre te vertete/ Ilir Shaqiri flet per dyshen Semi-Donald dhe nuk i ka fjalet te lehta

Published

on

Nuk ka ndjekës fanatik të “Big Brother VIP” që nuk është në dijeni të debatit që shkaktoi shumë tensione brenda shtëpisë. Bëhet fjalë për sherrin e bujshëm mes Semit dhe Donaldit me Ilirin. E teksa u duk se gjakrat mes tyre ishin qetësuar, ky i fundit ka nisur sërish të ketë pakënaqësi ndaj dyshes.

Në një bisedë me Monikën, Iliri nuk i kursen o fendimet ndaj tyre.

Për mua çfarë nuk tha, për Ardititn, për Monikën, për Palomën. Gjithsesi më bëri mirë si periudhë pasi arrita të njoh fytyrën e vërtetë të dikujt që e konsideroja shok. Kur bëhen votimet e të preferuarve, ata të dy zgjedhin Kledin. Pse nuk votojnë njëri-tjetrin? Sepse duan që të afrojnë sa më shumë persona.

Nuk dihet nëse banorët do ta diskutojnë këtë debat mes tyre që duket se është një krisje shumë e madhe mes tyre spektaklin e ditës së sotme.

Gjithçka nisi, gjatë një mbrëmjeje kur banorët po bisedonin me njëri-tjetrin në oborr, Iliri diskuton diçka me zë të ulët me Donaldin, pa u kuptuar se çfarë po thonë nga banorët e tjerë. Për një gjë të tillë është bërë kurioze Semi, e cila e ka pyetur Ilirin se për çfarë po flisnin ata. Duke qenë se ky i fundit nuk po përgjigjej dhe Semi vazhdonte të këmbëngulte, Iliri bën një koment, që mbase e preku Semin: “Nuk jeton dot dy minuta ti pa atë (Donaldin)”.

Kaq ka mjaftuar që situata të agravohej dhe Semi t’i tregojë Ilirit gishtin e mesit, që sipas saj ishte thjesht në kuadër shakaje, por ai nuk mendoi aspak kështu. Madje i ka mbajtur qendrim gjatë dhe nuk e ka pranuar as faljen e saj.

Në veçanti Donaldi i ka dalë në krahë Semit duke e pohuar sërish se ajo nuk ka pasur asnjë qëllim të keq, madje edhe Semi gjithashtu i ka toleruar shumë shaka Ilirit dhe nuk është diskutuar ndonjëherë kaq gjatë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport