Connect with us

Jete

As me Boren dhe as Beatrixin/ Donaldi shihet ne krahet e 1 vajze misterioze

Published

on

Donaldi-Trixa-Bora janë treshja që janë përfolur mjaftë këtyre ditëve.Pas injorimit publik që i bëri Trixës, Donaldi duket se ka gjetur ‘ngushëllim’ tek një vajze tjetër.

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku Donaldi shihet teksa i vendos krahun një vajze, e cila në pamje të parë duket se nuk është fytyrë publike.

Se a është kjo arsyeja e largimit dhe injorimit të Donaldit për Trixën, mbetet ta kuptojmë ditëve në vazhdim./Indeksonline/

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport