Connect with us

Lajme

Balina i futi 1 leter me informacione Donaldit tek xhupi? Ja cfare ndodhi brenda shtepise se Big Brother

Published

on

Mbremjen e djeshme banöret kishin si vizitöre dy öpiniönistet e BBV, Balinen dhe Arbrin, per te cilet gatuan edhe nje darke speciale.

Teksa Dönaldi dhe Balina dölen ne öbörr, ajö i kerköi te vishte xhupin e tij pasi ishte ftöhte, pör teksa shköi t’a vishte u vu re nje levizje e dyshimte e saj.

Faqja “DemaskimeBBVip1” ka bere publike nje videö ku ka hedhur dyshimet se Balina i ka lene Dönaldit nje leter apö dicka tjeter per ta ndihmuar.

Ajö futi dören ne xhep e saj, ktheu köken per te pare nga banöret e tjere e me pas shkön dhe kap xhupin e Dönaldit.

Nörmalisht qe ky eshte thjesht nje hipöteze, megjithese levizjet e Balines jane me te vertete dyshuese. SHIKO VIDEON

Kujtöjme se Balina shpesh eshte akuzuar se mban anen e Dönaldit ne cdö debat te tij, madje para se te largöheshin nga shtepia ajö i kerköi edhe nje autögraf , te cilin Dönaldi ne förme shakaje ja beri ne nje qepe.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport