Connect with us

Jete

Banorja e re e Big Brother VIP e thote hapur/ Nga cunat me pelqen me shume Donaldi

Published

on

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’. Natën e parë u prezantuan 14 banorë, numër ky që mund të rritet apo zvogëlohet nga eliminimet apo hyrjet nga java në javë.

Banori i vetëm që është larguar deri më tani nga shtëpia është Elhaid Cufi, pasi Ardit Cuni kishte një biletë kthyese në kutin e tij natën kur u largua nga shtëpia.

Teksa mbrëmë në shtëpi hyrën tri banore të reja, Sarah Berisha ishte prej tyre e cila në videon prezantuese kishte thënë se kishte pëlqim për Donaldin.

Kujtojmë se para disa ditësh, Donaldi u takua pas tetë muajsh me ish të dashurën e tij, Bora Zemanin, ku shkëmbyen edhe puthje.

Përveç, Sarës në shtëpi kanë hyrë edhe Beatrix Ramosaj dhe Einxhel Shkira.

E njëjta sot është parë bashkë me Donaldin te pishina. Me ta po qëndronte edhe banori tjetër, Kledi Hysa. Ata shiheshin duke biseduar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport