Connect with us

Lajme

Beatrix dhe Donald bejne xing me syzet e djellit/A eshte kjo nje ironi e Beatrix Ramosaj

Published

on

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj cifti me i perfolur i vitit te cilet krijuan nje lidhje dashurie brenda ne shtepine me te famshme Big Brother Vip . Ata u perfolen shume nga publiku per shkak te lidhjes se Donaldit me Boren.

Por kjo gje nuk e ndaloi ciftin te perjetonte dashurine e tyre ne qender te shume kamerave. Publiku filloi ta gjukonte ciftin duke perkrahur keshtu Bora Zemanin dhe duke shkruajtur shume komente negative per Beatrixin.

Por pas daljes nga shtepia ne nje party qe u organizua nga produksioni Beatrix dhe Donaldi nuk u pane qe te rrinin bashke ne asnje moment dhe nje dite me vone Beatrix konfirmoj ndarjen nepermjet nje stori dhe duke e fshire Donaldin nga rrjetet sociale.

Ne nje nga storit e saj ajo eshte duke provuar dy pale syze te bardha si asnjehere me pare, syze te cilat Donaldi i kishte postuar ne storit e tij.Ndoshta kjo eshte nje ironi nga ana e saj ose thjeshte nje rastesi.

Beatrixa mesa duket e ka kaluar shume mire gjendjen pas ndarjes pasi ne insta storin e saj ajo poston shume foto e vidjo nga jeta e saj e perditeshme ku duket shume e lumtur . Miqte e saj me te mire si kushurira e saj dhe vllai i saj e perkrahin shume ate duke i qendruar gjithmone prane.

Nga ana tjeter Donaldi eshte duke shijuar famen e tij ne cdo koncert te kengetarve te famshem si Mozik ,Ylli Limani duke pershendetur dhe duke bere foto me fansat e tij .Gjithashtu bamirsit nga ana e tij nuk kane munguar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport