Connect with us

Jete

Beatrix eshte brenda shtepise se Big Brother por shikoni cfare ben vellai i saj Arben Ramosaj per te

Published

on

Beatrix Ramosaj tashmë është pjesë e Big Brother Vip që prej disa javësh.

Beatrix shpesh ka treguar anën e saj emocionale kur vjen puna te familja e sidomos te Albani.

Kujtojmë se bukuroshja u përlot teksa dëgjoj një prej këngëve të tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Kjo situatë ka marrë dhe reagime të shumta, pasi ka njerëz të cilët mendojnë se këto emocione janë të ekzagjeruara.

Kësaj here është Albani, i cili ka postuar një video në Instagram pranë motrës dhe i ka bashkangjjtur një dedikim shumë të ëmbël.

Më mungon shumë.. Kam vënë re që njerëzit thonë se është “shumë shpejt” që ti të qash se të mungon mami, unë dhe Bella, por sikur ta dinin sa e afërt është familja jonë e vogël dhe si u rritëm në vështirësi të paimagjinueshme që askush nuk i di, na mësuan të duam dhe të jemi pranë njëri-tjetrit në çdo hap të jetës, ata do të kuptojnë lotët e tu të ëmbël dhe shpirtin e bukur që ke. Zot, jam shumë krenar për personin që je.. bukuria e brendshme që nxjerr është vërtet e pakrahasueshme me këdo që kam njohur dhe parë. Je një shembull se si duhet të jetë një ZONJË. Virtytet e tua, atributet e karakterit dhe madje edhe toni i zërit.. je një engjëll i dërguar në tokë. Ti po më bën kaq krenar çdo ditë dhe do të doja që të mund t’i thosha të gjitha këto fjalë dhe do të doja të të bëja një përqafim të ngrohtë. Të dua aq shumë sa nuk mund ta përshkruaj me fjalë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport