Connect with us

Jete

Beatrix i ben kenge Donaldit/ Por Donaldi dhe Bora i japin shenja njeri tjetrit, cfare po ndodh…

Published

on

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix vazhdon të komentohet shumë në rrjet. Së fundmi kudo po qarkullon një foto që lidh në një pikë ish-çiftin, Bora Zemanin dhe Donald Veshajn.

Teksa Donaldi nuk e heq kurrë një byzylyk të zi nga dora, Bora është shfaqur në “Përputhen” me një të njëjtë.

Dyshja janë parë dhe më herët me këtë byzylyk, prandaj në rrjet kanë lindur dyshimet se kjo mund të jetë një shenjë mes tyre.

Beatrix Ramosaj ka publikuar papritmas një këngë të titulluar “Faj”, e cila tregon historinë e saj me Donaldin.

Teksti:

Më kan bo me faj, të kan bo me faj Na kan bo me faj, oh… Me t’gjithe botën pas, ne të dy në majë thua na kuptojnë? Shohin ç’do lëvizje, humbim nëpër shtigje Se kjo ndjenja jonë as mua as ty jo s’po na pyet Lëre! lëri se ça thonë (më the) Momente, sy ne sy pa fjalë po më kupton Tjerët! lëri t’xhelozojnë oh se kanë, se kanë idenë se cfarë ne përjetojmë. ah-ah-ah.. jo nuk e kthej jo nuk e kthej, jo jo nuk e kthej, jo se kështu e ndjejmë! oh… gjykimet e tjerëve skanë vlerë, jo. të thonë ç’të duan. ohh-ohh-ohh Luajmë me zjarrë ohh-ohh-ohh veç ngroht na mban. Lëre! lëri se ça thonë Momente, sy ne sy pa fjalë po më kupton Tjerët! lëri t’xhelozojnë oh se kanë, se kanë idenë se cfarë ne përjetojmë. Edhe pak ditë jan ‘tu na ‘nda na shumë shpejt kemi me u pa.

Rikujtojmë se Beatrix reagoi pas daljes së saj. Për gjendjen e saj thuhet që është rënduar emocionalisht.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport