Connect with us

Jete

Beatrix i mori Donaldin ne Big Brother/ Bora Zemani ben veprimin qe askush nuk e priste ndaj saj

Published

on

Moderatorja vazhdon të qëndrojë të heshtur. Ndërkohë, Bora me gjithë çka po ndodh mes Beatrix dhe ish-partnerit të saj nuk po bën ndonjë reagim.

Përveç heshtjes së saj me fjalë, ajo po hesht edhe me veprime teksa një gjë është për tu vlerësuar. Bora po vazhdon ta ndjekë Beatrix Ramosaj ende në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Kujtojmë se mbrëm në spketakël Pas Donaldit, ishte radha e Beatrix për t’u futur në dhomën e rrëfimit. Mes emocionesh, ajo foli për ndjesitë e saj ndaj Donaldit që prej ditës kur hyri brenda shtëpisë së Big Brother-it.

“Deri kur ka qenë Semi brenda gjithçka ka qenë normale. Nuk e kam shprehur në asnjë moment pëlqimin tim për të. Nuk e kisha menduar kurrë. Ishte diçka që nuk bëhej për mua, por pastaj situata u bë e sikletshme. Kur ka diçka dhe ndjen diçka bëhet situata e çuditshme. Kur iku Semi u bë situata e sikletshme.

Nuk kam bërë asnjë hap, nuk do ta bëja kurrë pa patur një dritë jeshile nga ana e Donaldit. Nëse s’do e dija me bindje që edhe nga ana e tij ka ndjenjë të fortë.”

Në lidhje me Borën, Beatrix u përgjigj: “I kam treguar atij që unë vetë kam qenë ajo që i kam postuar (Borën dhe Donaldin). Kur shoh njerëz që tregojnë dashurinë, unë kënaqem. Jam femër vetë, i kam thënë që jam shumë në siklet. Eshtë shumë situatë e vështirë. Unë me timen e dija që pas debatit me Semin dhe pasi më tha që nuk dua të mërzitesh, unë mendova “OK”.

U hodha. Vetëm gjestet e tij (ndaj Borës) varësja dhe puthja. Dy njerëz që kanë pasur histori, janë dashur, është e kuptueshme. Donaldi duhet të kishte një shenjë tjetër, mbasë më të fortë. Mbase duhet të kishte një rrëfim dhe tek dhoma. Në faj s’e di, unë për një histori që është mbyllur.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport