Connect with us

Lajme

Beatrix jep nje tjeter sinjal per lidhjen e saj me Donaldin…/ Mos ndoshta kemi nje raport te fshehte?

Published

on

Beatrix eshte nje prej kengetareve me te ndjekura dhe me te dashura per publikun shqiptare pasi ka me mijera fansa te cilet e duan dhe e mbeshtesin pa mase ne rrjetet sociale. Bukuroshja e ekranit shqiptare vazhdimisht publikon foto dhe video me miqte dhe familjaret e saj.

Bukuroshja shqiptare u be pjese e nje prej emisoneve me te ndjekurz shqiptare, reality show, “Big Brother Vio Albania”. Vajza e mirenjohur shqiptare e cila ka lindur ne Kosove tregoj me se miri vlerat e saj dhe karakterin e saj ne kete reality show.

Ne kete reality show kaq te mirenjohur dhe te ndjekur ajo krijoj nje raport dashurie me nje prej ish banoreve te ketij emisioni, Donaldin. Ata shprehen nje dashuri teper te madhe kundrejt njeri-tjetrit qe doli kunder mendimeve te miliona shqiptareve.

Bukuroshja brune e ekranit shqiptare edhe pas daljes nga emisioni perpara te dashurit te saj Donald, e mbeshteti kete te fundit pa mase. Por mesa duket me daljen e Donaldit nga emisini raportit te tyre i erdhi fundit dhe kjo gje eshte konfirmuar nga vete Beatrix ne rrjetet sociale.

Por shume prej fansave te tyre dyshojne se ata po mbajne nje raport te fshehte dhe kjo u vu re diten e djeshme pasi ata mbanin veshur te njejtat syze. Por diten e sotme Beatrix na dha nje tjeter shenje ndersa eshte ne Paris, ajo ndjek nje shfaqje ku gjebdet personazhi “Spiderman”.

Nuk duhet te harrojme qe “Spiderman” eshte personazhi i preferuar i Donaldit duke qene se ky i fundit u shfaq me kete veshje naten e festet pas Big Brother. Le te shpresojme qe cifti i mirenjohur te riktheheb serish se bashku edhe nese keto shenja qe ata po na japin nuk jane te verteta.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport