Connect with us

Jete

Beatrix ka refuzuar te hyj ne shtepine e Big Brother per te takuar Donaldin/ Arbana tregon cfare ndodhi

Published

on

Per shkak te shakase qe ka bere Ermal Mamaqi ndaj Donaldit per Boren, ka qene Beatrix qe nuk eshte ndjere mire dhe nuk deshiron te hyj ne shtepine e Big Brother per te takuar te dashurin e saj. KAq ka thene Arbana. Kjo pritet te diskutohet.

Mbrëmë pjesë e shtëpisë së Big Brother ishte edhe Ermal Mamaqi i shoqëruar nga disa aktorë dhe fytyra të njohura të ekranit.

Teksa shijuan darkën dhe gjatë një bisede me banorët Ermali zbuloi se pjesë e sezonit të dytë të serialit ‘’H.O.T’’ do të jetë edhe Bora Zemani.

Një pjesë nga biseda:

Ermali: Te sezoni i ri do marrim Bora Zemanin si aktore.

Donaldi: Te sezoni i ri?

Ermali: Po

Donaldi: Vetëm duhet ta paguash mirë.

Ermali: Pse të djeg miza ty?

Donaldi: Unë u kujdesa.

Ermali: Unë paguaj se kam sponsora

Siç duket, ngacmimet e Ermalit brenda shtëpisë iu kthyen mbrapsht nga fansat e Beatrixës.

Ermali sqaroi se gjithçka ishte në kuadër të shakasë dhe se fansat e çiftit të ri nuk kanë pse të revoltohen kur vetë Donaldi “u shkri” kur u përmend Bora.

“As kur kam kënduar në fushatë për Berishën nuk kam marrë kaq shumë mallkime sa dje,” – tha Ermali.

Biznesmeni ishte i ftuar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, nga ku u nxor menjëherë pasi dha informacionet nga jashtë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport